Sz.P. Andrzej Zieliński
Klub Sportowy Polonia Wilczkowice
Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za zaangażowanie, serce i poświęcony czas w prowadzenie zajęć piłki nożnej dla dzieci z rodzin objętych wsparciem GOPS.
Dzięki Pana pracy dzieci nie tylko rozwijają swoje umiejętności sportowe, ale także uczą się współpracy, wytrwałości i wiary we własne możliwości. Tworzy Pan dla nich bezpieczną i pełną życzliwości przestrzeń, w której mogą czuć się ważne i docenione.
Jesteśmy wdzięczni za każdy trening, uśmiech i motywację jaką im Pan daje.
Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Pracownicy socjalni GOPS Michałowice






















