Podziękowania dla Klubu Sportowego Polonia Wilczkowice

Sz.P. Andrzej Zieliński

Klub Sportowy Polonia Wilczkowice

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za zaangażowanie, serce i poświęcony czas w prowadzenie zajęć piłki nożnej dla dzieci z rodzin objętych wsparciem GOPS.

Dzięki Pana pracy dzieci nie tylko rozwijają  swoje umiejętności sportowe, ale także uczą się współpracy, wytrwałości i wiary we własne możliwości. Tworzy Pan dla nich bezpieczną i pełną życzliwości przestrzeń, w której mogą czuć się ważne i docenione.

Jesteśmy wdzięczni za każdy trening, uśmiech i motywację jaką im Pan daje.

 

Z wyrazami szacunku i wdzięczności

Pracownicy socjalni GOPS Michałowice